0%

Opinie

HomeOpinie

OPINIE KLIENTÓW

  • Testimonial #05
  • Testimonial #11
  • Testimonial #10
  • Testimonial #09
  • Testimonial #04

Stworzenie naszego sklepu internetowego zleciliśmy firmie Newww Design. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, ponieważ dzięki ich profesjonalizmowi i rzetelności mamy funkcjonalny i estetyczny sklep. Pracownicy zawsze byli do naszej dyspozycji, służyli poradą i kreatywnymi pomysłami, a każde kolejne etapy pracy wykonane były solidnie i terminowo. Dzięki ich elastyczności i umiejętności dopasowania się do naszych potrzeb współpraca była płynna, a realizacja szybka. Najbardziej cenię sobie szybki kontakt i dostępność w nagłych wypadkach, nawet o późnych godzinach.

Karolina
Wear Caroline

Strona mojej firmy została wykonana szybko i profesjonalnie. Współpraca spełniła moje oczekiwania. Szczerze polecam.


Wiktor Byczkowski
Z usług Macka korzystam od lat. Nie miałem problemu z wyborem informatyka, ponieważ znaliśmy się wcześniej i musze przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Znajomi, którym poleciłem jego usługi, także wysoko cenią jego profesjonalizm i zaangażowanie z jakim podchodzi do swojej pracy. Polecam z cala odpowiedzialnością.
MIKEPRO
Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Stworzony sklep spełnia wszelkie oczekiwania na obecną chwilę, a przyszła współpraca pozwoli na wzajemne rozwinięcie skrzydeł.
Pracownia Lucyna Filipska

Nasza opinia: Pan Maciej Kijak od wielu lat w bardzo profesjonalny sposób zajmuje się obsługą informatyczną naszej firmy. Stworzył dla nas od podstaw bardzo nowoczesną stronę internetową i na bieżąco uaktualnia treści na niej umieszczane. Nasza praca w dużej mierze opiera się na kontaktach telefonicznych i mailowych z Klientami, o to żebyśmy byli stale online dba niestrudzenie Pan Maciej. Na ogromne uznanie zasługuje zwłaszcza jego chęć pomocy i gotowość do rozwiązywania licznych problemów cyfrowoch o każdej porze dnia, tak abyśmy mogli nieustająco dbać o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Traktujemy go jak członka naszego zespołu, mimo, że formalnie do niego nie należy. Dziękujemy Panie Macieju. Jak zawsze pozostajemy w kontakcie

Agnieszka Strzelczyk
Pomorski Leasing
image
https://newww.pl/wp-content/themes/hazel/
https://newww.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/musti/domains/musti.linuxpl.info/public_html/strony-press/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
on